Receptai

Kiaušinienė su sūriu, lapiniais kopūstais (kale) ir Peanut ar Black Bean Rãyu

Vos per 15 minučių paruošite puikų ir lengvą patiekalą su traškia pakepinta sviestine bandele (Brioche) arba raugo duona (Sourdough), keptais kiaušiniais, pakepintais lapiniais kopūstais (Kale) ir lydytu pusiau minkštu sūriu; visa tai apibarstysite prieskoniais ir pagardinsite šlakeliu sodriu žemės riešutų Peanut Rãyu arba juodųjų pupelių Black Bean Rãyu, kad patiekalas įgautų papildomą skonį. Plačiau:

Cheesy Eggs with Kale & Peanut RãyuCheesy Eggs with Kale & Peanut Rãyu
Ryžių dubenėlis su Rãyu

Mėgausitės harmoningu skonių mišiniu ryžių dubenėliuose su Rãyu – skaniu korėjietiško Bibimbap ir japoniško Donburi mišiniu iš lipnių ryžių, kuriame atsiskleis spalvingas rinkinys iš orkaitėje keptų baklažanų, marinuotų tofu, žirnelių, aštrių marinuotų agurkų ir sočiųjų Kimchi. Ant viršaus gausiai apšlakstyta kvapniu žemės riešutųPeanut arba juodųjų pupelių Black Bean Rãyu. Lengvai pritaikomas, lengvas patiekalas, paruošiamas per 50 minučių. Plačiau:

Rãyu Rice BowlsRãyu Rice Bowls
Orkaitėje keptos saldžiosios bulvės (batatai) su traškiu keptu kiaušiniu

Mėgausitės saldžiosiomis, orkaitėje keptomis bulvėmis, kurios harmoningai derinamos su jogurtine grietine ir White Mausu žemės riešutų Peanut arba juodųjų pupelių Black Bean Rãyu skoniais. Šis lengvai pagaminamas patiekalas papildomas ant viršaus uždėtu traškiu keptu kiaušiniu ir papuošiamas ryškiu garnyru, pavyzdžiui, marinuotais kalendros lapeliais ar šviežiais svogūnų laiškais, suteikiant subalansuotą tekstūrų ir skonių simfoniją kiekviename kąsnyje. Plačiau:

Roasted Sweet Potato with Crispy Fried EggRoasted Sweet Potato with Crispy Fried Egg
Moliūgų, morkų ir imbierų sriuba su Black Bean Rãyu

Gardžiuokitės šildančiu, aromatingu sviestinio moliūgo ir morkų skonio mišiniu, sutrintu ir sumaišytu į sodrią sriubą, pagardintą ir sustiprintą stipria juodųjų pupelių Black Bean Rãyu esencija. Šis paprastas, pritaikomas receptas leidžia skaniai paruošti įvairias šakniavaisines daržoves, kurias suvienija šviesios, malonios spalvos, o šviežių kalendrų garnyras pridedant žolelių gaivumo. Pagaminamas vos per 30 minučių. Plačiau:

Squash, Carrot & Ginger Soup with Black Bean RãyuSquash, Carrot & Ginger Soup with Black Bean Rãyu